• 16 GRU 23
    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Marii Wysockiej-Orlik

Uprzejmie informujemy, że dnia 8 grudnia 2023 r. podczas posiedzenia Rady Naukowej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Marii Wysockiej-Orlik nt. „Obciążenie udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością”.

Promotorem pracy naukowej Pani mgr M. Wysockiej-Orlik był dr hab. Zbigniew Kuniewicz, prof. US, promotorem pomocniczym dr Katarzyna Malinowska-Woźniak, natomiast recenzentami dysertacji: prof. dr hab.  Andrzej Szumański (Uniwersytet Jagielloński) oraz dr hab. Andrzej Herbet, prof. KUL (Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II).

Rada Naukowa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego przyjęła obronę rozprawy doktorskiej i nadała mgr Marii Wysockiej-Orlik stopień doktora nauk prawnych.

Serdecznie gratulujemy Pani Doktor i życzymy kolejnych sukcesów w pracy naukowej!