• 27 MAJA 19

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Justyny Lisińskiej

Informujemy, że podczas posiedzenia Rady Wydziału Prawa i Administracji US w dniu 24 maja 2019 r. odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Justyny Lisińskiej nt. „Udział pełnomocnika w polskim procesie karnym”.

Promotorem była dr hab. Magda Tarnowska – Sobecka, prof. US, promotorem pomocniczym dr Marta Jasińska, a recenzentami dysertacji prof. dr hab. Hanna Paluszkiewicz (Uniwersytet Zielonogórski) i prof. dr hab. Tomasz Grzegorczyk, prof. zw. UŁ (Uniwersytet Łódzki).

Rada Wydziału Prawa i Administracji US przyjęła obronę rozprawy doktorskiej i nadała mgr Justynie Lisińskiej stopień doktora nauk prawnych.

Serdecznie gratulujemy Pani Doktor i życzymy kolejnych sukcesów w pracy naukowej!