• 25 PAŹ 19
    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr E. Michałkiewicz – Kądzieli

Uprzejmie informujemy, że dziś, tj. 25 października br. podczas posiedzenia Rady Naukowej Instytutu Nauk Prawnych Uniwersytetu Szczecińskiego miała miejsce
    na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego Publiczna Obrona Rozprawy Doktorskiej mgr Ewy Michałkiewicz-Kądzieli nt. „Prawo do tożsamości człowieka w prawie polskim i międzynarodowym”.

Promotorem pracy naukowej Pani mgr E. Michałkiewicz- Kądzieli był prof. dr hab. Andrzej Bałaban, natomiast recenzentami dysertacji: dr hab. Hanna Suchocka, prof. UAM (Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu) oraz dr hab. Paweł Leszczyński, prof. nadzw. AJP (Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim).  Obecność na Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego Pani Profesor Hanny Suchockiej – byłej Premier RP nadała dzisiejszej obronie dodatkowej wyjątkowości.

Rada Naukowa Instytutu Nauk Prawnych Uniwersytetu Szczecińskiego przyjęła obronę rozprawy doktorskiej i nadała mgr Ewie Michałkiewicz – Kądzieli stopień doktora nauk prawnych.

Serdecznie gratulujemy Pani Doktor i życzymy kolejnych sukcesów w pracy naukowej!!!