• 01 MAR 22

Przedmiot Studencka Poradnia Prawna dla studentów III roku kierunku prawo – informacja

Szanowni Państwo,

PRZYDZIAŁ DO SEKCJI: osoby zapisane na przedmiot Studencka Poradnia Prawna, które nie wypełniły formularza zobowiązane są do jego wypełnienia do czwartku 03.03 do godz. 12.00. Osoby, które ponownie wypełniają formularz z uwagi na realizowanie PDW w semestrze zimowym w rubrykach, w których już przekazywały informacje proszę o wpisanie – „informacja podana w poprzednim naborze”.

UWAGA!  W razie niewypełnienia formularza zostaniecie Państwo automatycznie przydzieleni do konkretnej sekcji, a także będzie Wam wyznaczony odgórnie termin dyżuru w Klinice Prawa.

FORMULARZ (kliknij tutaj)

ZESPÓŁ W MS TEAMS – Osoby, które nie zostały dołączone do zespołu w MS Teams, proszę o pilne dołączenie. Kod do zespołu: 804c7w4

OBOWIĄZKOWE SPOTKANIE ORGANIZACYJNE – Informuję o obowiązkowym spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się w dniu 4 marca br. o godz. 15.00 – 16. 30, w sali 222.

Obecność obowiązkowa. Jeżeli ktoś z Państwa nie będzie miał możliwości wzięcia udziału stacjonarnie z uwagi na stan zdrowia, informację ze stosownym zaświadczeniem proszę wysłać do dr Aleksandry Klich najpóźniej do godz. 12. 00 tego dnia. W takiej sytuacji będziecie mieli obowiązek uczestniczenia on-line.

dr Aleksandra Klich