• 12 WRZ. 21
  Projekt Strefa Nauki – rekrutacja do 20 września br.

  Projekt Strefa Nauki – rekrutacja do 20 września br.

  Strefa Nauki to projekt skierowany do studentów Uniwersytetu Szczecińskiego, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu realizacji i prowadzenia badań naukowych oraz planują rozpoczęcie kariery badawczej. Uczestnicy projektu zapoznają się z wiedzą ekspercką przekazywaną przez specjalistów z danej dziedziny i obszaru, co pozwoli na rozwinięcie kompetencji i umiejętności niezbędnych dla młodych naukowców.

  W ramach Strefy Nauki w grudniu odbędzie się Ogólnopolska Multidyscyplinarna Studencka Konferencja Naukowa, w której udział będą mogli wziąć zarówno uczestnicy projektu, jak i studenci ze wszystkich ośrodków akademickich w Polsce, którzy realizują badania naukowe lub posiadają dorobek naukowy.

  Druga edycja projektu zakłada zwiększenie liczby grup, w których prowadzone będą warsztaty. Wiąże się to z wprowadzeniem do warsztatów specyfiki danego obszaru nauki. Łącznie w projekcie weźmie udział 33 naukowców, którzy podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem. Nowością w drugiej edycji projektu są indywidualne konsultacje, w ramach, których studenci będą mogli wypracować z badaczami relacje przyczyniające się do rozpoczęcia długotrwałej współpracy.

  Rekrutacja studentów w ramach Strefy Nauki trwa od 1 września do 20 września.

  Zgłoszenia do udziału w projekcie można przesyłać przez: https://forms.office.com/r/da1NHwCxyk

  Więcej https://usz.edu.pl/ruszyla-kolejna-edycja-projektu-strefa-nauki/