• 01 CZE 22
    Projekt Strefa Dostępności – rekrutacja nauczycieli akademickich – zgłoszenia do 1 czerwca br.

Od 16 maja 2022 r. rusza rekrutacja do projektu Strefa Dostępności. Projekt jest kierowany do nauczycieli akademickich zatrudnionych na Uniwersytecie Szczecińskim, realizujących zajęcia dydaktyczne na kierunkach prowadzonych na Wydziale Nauk Społecznych, Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania oraz Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego z zakresu projektowania uniwersalnego.

Udział w projekcie to świetna okazja na nawiązanie nowych znajomości, poznanie tajników projektowania uniwersalnego, jak również nabycia umiejętności w zakresie odpowiadania na potrzeby osób niepełnosprawnych.Wszystkich nauczycieli akademickich gorąco zachęcamy do aplikowania!

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: strefadostepnosci.usz.edu.pl.