• 13 LIP 22
    Projekt Strefa Dostępności – ponowna rekrutacja wśród nauczycieli akademickich Wydziału Prawa i Administracji US

Od 11 lipca 2022 r. trwa ponowna rekrutacja do projektu Strefa Dostępności, kierowana do nauczycieli akademickich Wydziału Prawa i Administracji. Informujemy, że w dodatkowej rekrutacji może zostać zakwalifikowana jedna osoba. Na zgłoszenia czekamy do 18 lipca 2022 r.

Projekt jest kierowany do nauczycieli akademickich zatrudnionych na Uniwersytecie Szczecińskim, realizujących zajęcia dydaktyczne na kierunkach prowadzonych na Wydziale Nauk Społecznych, Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania oraz Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego z zakresu projektowania uniwersalnego.

Udział w projekcie to świetna okazja na nawiązanie nowych znajomości, poznanie tajników projektowania uniwersalnego, jak również nabycia umiejętności w zakresie odpowiadania na potrzeby osób niepełnosprawnych.Wszystkich niezakwalifikowanych dotychczas nauczycieli akademickich WPiA gorąco zachęcamy do aplikowania!

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: strefadostepnosci.usz.edu.pl.