• 21 KW. 20
    Projekt Instytutu Nauk Prawnych – Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Inkluzja społeczna osób z niepełnosprawnościami” z dofinansowaniem MNiSW

Uprzejmie informujemy, że projekt Instytutu Nauk Prawnych – Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Inkluzja społeczna osób z niepełnosprawnościami” uzyskał dofinansowanie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Projekt w ramach programu „Doskonała nauka – Wsparcie konferencji naukowych” otrzymał kwotę dofinansowania w wysokości 68.792,50 zł.

Za przygotowanie dokumentacji projektu serdeczne podziękowania składamy Pani mgr Adrianie Tomczyk oraz Pani dr Marcie Jasińskiej. Gratulujemy – świetna robota!

Władze Instytutu Nauk Prawnych oraz Wydziału Prawa i Administracji US