• 09 MAR 23
    Projekt badawczy „Zasada in dubio pro tributario w orzecznictwie sądów administracyjnych. Analiza sześciu lat praktyki” z finansowaniem w programie „Perły Nauki”

Z przyjemnością informujemy, że wniosek Pana Wiktora Gnych-Pietrzaka – studenta stacjonarnych studiów prawniczych Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego został zakwalifikowany do finansowania w programie Ministra Edukacji i Nauki „Perły Nauki”.

Pan Wiktor będzie realizował projekt badawczy pt. „Zasada in dubio pro tributario w orzecznictwie sądów administracyjnych. Analiza sześciu lat praktyki” pod opieką naukową dr Ewy Kowalewskiej.

Celem programu organizowanego przez Ministra Edukacji i Nauki „Perły Nauki” jest wsparcie wybitnie uzdolnionych absolwentów studiów pierwszego stopnia lub studentów po ukończeniu trzeciego albo czwartego roku jednolitych studiów magisterskich poprzez umożliwienie im prowadzenia badań naukowych albo twórczości artystycznej pod kierunkiem opiekuna naukowego albo artystycznego.

Serdecznie gratulujemy Panu Wiktorowi Gnych-Pietrzak i życzymy sukcesów w pracy naukowej!