• 04 MAR 19
  Prawnicze Targi Praktyk i Pracy (12.03.2019 r.)

  Prawnicze Targi Praktyk i Pracy (12.03.2019 r.)

  Informujemy o kolejnej edycji Prawniczych Targów Praktyk i Pracy, które odbędą się 12 marca br. w godz. 10-17  w Warszawie (w gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej).  Na targach, które odbywają się już po raz 9.  studenci mogą zapoznać się z ofertami praktyki, staży oraz pracy.

  Strona internetowa tegorocznej edycji: http://targiprawnicze.pl/2019.

  Wystawcy obecni na Prawniczych Targach Praktyk i Pracy to czołowe polskie i międzynarodowe kancelarie i firmy posiadające działy prawne.

  Są to największe tego typu Targi organizowane w Polsce. Na tą chwilę udział potwierdzili (pomimo rekordowej liczby wystawców lista ta jeszcze nie jest zamknięta): Allen&Overy, CMS Cameron McKenna, Linklaters, Dentons, Norton Rose Fulbright, Bird&Bird, EY, PWC, DLA Piper, Wolf Theiss, Hogan Lovells, Taylor Wessing, Deloitte, Cifford Chance, Sołtysiński Kawecki & Szlęzak, Domański Zakrzewski Palinka, Gessel, Jara Drapała & Partners, Traple, MDDP, Paczuski Taudul, Affre, Ożóg Pytlak, Mrowiec Fiałek, Kancelaria Kosiński, BSWW, Olesiński &Wspólnicy, ELSA, Sawicki, Transkrypt, Russell Bedford.

  Więcej informacji także na oficjalnym profil FB: https://www.facebook.com/targiprawnicze/.

Accessibility Toolbar