• 10 LIP 23

Praktyki przy Obsłudze Sekretariatu Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie

Dyrektor Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie poszukuje studenta Wydziału Prawa i Administracji chętnego do odbycia w okresie wakacyjnym lipiec – sierpień 2023 nieodpłatnych praktyk studenckich przy Obsłudze Sekretariatu Filharmonii.

Miejsce wykonywania pracy: siedziba Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie.

Student będzie wsparciem przy obsłudze Sekretariatu, w szczególności :

• Logistyczne i administracyjne wsparcie dyrektora w codziennych obowiązkach;
    • Współprowadzenie i obsługę sekretariatu;
    • Koordynację przepływu informacji i obiegu dokumentów;
    • Organizację i prowadzenie terminarza spotkań dyrektora z kontrahentami i gośćmi z zewnątrz;
    • Wsparcie przy organizację spotkań i podróży służbowych dyrekcji;
    • Współprowadzenie prac kancelaryjnych, a w szczególności: telefoniczna i bezpośrednia obsługa klientów, rejestracja wpływającej korespondencji, prowadzenie korespondencji wychodzącej i archiwizacja kopii pism, przyjmowanie przesyłek, przyjmowanie podań o przyjęcie do pracy w orkiestrze i przekazywanie informacji dotyczących przesłuchań, przygotowanie i dystrybucja komunikatów i rozporządzeń.

Wymagania:

• Student/-ka studiów wyższych,
    • Praktyczna znajomość MS Excel,
    • Bardzo dobra organizacja pracy oraz skrupulatność,
    • Umiejętność rozwiązywania problemów,
    • Zaangażowanie, inicjatywa w działaniu,
    • Pozytywne nastawienie oraz zapał do nauki nowych rzeczy.

Mile widziane:

•  znajomość języka obcego;
    • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Zainteresowanych studentów prosimy o kontaktowanie się pod numerem telefonu 91 430 95 11.