• 05 CZE 19

Praktyki programowe w kancelarii komorniczej

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kamieniu Pomorskim Artur Masojć zaprasza studentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego do odbycia praktyk w kancelarii komorniczej w Kamieniu Pomorskim począwszy od 01 lipca 2019 r.

Praktyka będzie miała na celu zwłaszcza:

1) zaznajomienie uczestnika praktyk z podstawowymi czynnościami należącymi do zakresu obowiązków komornika sądowego,

b) zapoznanie uczestnika praktyk z podstawowymi zasadami prowadzenia indywidualnej kancelarii komorniczej.

Szczegółowy przebieg praktyk zostanie indywidualnie ustalony z kandydatem i będzie uzależniony od jego umiejętności i doświadczenia.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 913824469.

Proszę o przesyłanie swoich aplikacji na adres mailowy: kamien.pomorski@komornik.pl