• 09 KW. 23

Praktyki letnie w biurze kancelarii DLA Piper Giziński Kycia sp. k.

Informujemy o możliwości odbycia praktyk iorganizowanych są w warszawskim biurze kancelarii DLA Piper Giziński Kycia sp. k. – międzynarodowej kancelarii prawnej zajmującą się obsługą klientów biznesowych. Oferta skierowana jest do studentów, co najmniej 3 roku prawa, którzy posługują się językiem angielskim na poziomie min. B2.

Nie wymagane doświadczenie.  Praktyki są odpłatne i trwają jeden miesiąc (lipiec, sierpień, wrzesień). Po ich zakończeniu nawiązana jest współpraca z grupą 15 osób, które otrzymują kontrakt na 12 miesięcy. W trakcie programu rocznego praktykanci współpracują z jednym zespołem lub uczestniczą w programie rotacyjnym – 4 zespoły po 3 miesiące w każdym. Oprócz tego w trakcie stażu rocznego  możliwość nauki języków obcych oraz udział w szkoleniach prowadzonych przez firmy zewnętrzne.

Więcej informacji oraz link aplikacyjny (kliknij TUTAJ).