• 15 MAJA 23
    Pracownicy WPiA US we władzach Oddziału Zachodniopomorskiego Polskiego Stowarzyszenia Ubezpieczeń Społecznych

Z przyjemnością informujemy, że pracownicy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego zostali wybrani do władz Oddziału Zachodniopomorskiego Polskiego Stowarzyszenia Ubezpieczeń Społecznych. W zarządzie Stowarzyszenia na kadencję 2023 – 2027 znajdą się dr Joanna Szyjewska-Bagińska jako Zastępca Przewodniczącego oraz dr Wojciech Bożek – Członek Zarządu.

To ogromne wyróżnienie i potwierdzenie ich wiedzy i umiejętności. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.