• 01 PAŹ 19
  Pracownia Liderów Prawa – rekrutacja do programu

  Pracownia Liderów Prawa – rekrutacja do programu

  Informujemy o rekrutacji do programu edukacyjnego Pracownia Liderów Prawa. Organizatorem Pracowni Liderów Prawa jest Instytut Wymiaru Sprawiedliwości, który współpracuje przy prowadzonych projektach z wykładowcami najlepszych uczelni świata, w tym między innymi z Uniwersytetu Harvarda i MIT.


  W Pracowni mogą wziąć udział studenci i absolwenci prawa oraz innych kierunków, jeśli rozwój ich umiejętności w tym obszarze jest uzasadniony.

  Pracownia Liderów Prawa to nowoczesna forma kształcenia przyszłych prawniczych elit. Biorąc udział w programie masz możliwość udziału w zajęciach prowadzonych przez cenionych wykładowców, praktyków i trenerów. Warsztaty z uczestnikami prowadzić będą prawnicy pracujący dla najlepszych kancelarii oraz menedżerowie zatrudnieni w największych polskich przedsiębiorstwach. W programie Pracowni m.in. szkolenie umiejętność autoprezentacji, wystąpień publicznych, zarządzania projektami, a także poznawanie elementów savoir-vivre.
  Program obejmuje 7 weekendowych zjazdów w Warszawie lub w jej okolicach, Projekt Społeczny oraz Szkołę Letnią. Udział w Pracowni jest nieodpłatny. Zapewnione jest wyżywienie oraz nocleg podczas zjazdów.
  Po ukończeniu programu uczestnik otrzymuje certyfikat. Wyróżniającym się uczestnikom praktyki w Ministerstwie Sprawiedliwości i Instytucie Wymiaru Sprawiedliwości.
  Kolejne edycje Pracowni cieszą się stale rosnącą popularnością. Do udziału w niej aplikowało już ponad 1500 osób.

  Formularze zgłoszeniowe do jednego z trzech Programów:
  ⏩ Program Student Junior (dla studentów I, II oraz III roku)
  Formularz zgłoszeniowy 
  ⏩ Program Student Senior (dla studentów IV i V roku)
  Formularz zgłoszeniowy 
  ⏩ Program Główny (dla absolwentów)
  Formularz zgłoszeniowy 

  Termin dostarczania prac: do 30 października.

  Więcej informacji o programie na stronie internetowej: www.liderzy.iws.org.pl oraz FB: https://www.facebook.com/liderzyprawa/videos/762008674260616

  Profile programu w mediach społecznościowych
  Faceboook: https://www.facebook.com/liderzyprawa
  Twitter: https://twitter.com/LiderzyPrawa
  Instagram: https://www.instagram.com/liderzyprawa