• 26 SIE 21
  „Pomorze Zachodnie dla Europy” – dialog obywatelski

  „Pomorze Zachodnie dla Europy” – dialog obywatelski

  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w dialogu obywatelskim „Pomorze Zachodnie dla Europy”, który odbędzie się w dniu 13 września 2021 r. w  Operze na Zamku w Szczecinie (ul. Korsarzy 34, 70-540 Szczecin, Galeria O).

  Wydarzenie to wpisuje się w prowadzoną obecnie na forum Unii Europejskiej Konferencję w sprawie przyszłości Europy. Jest to seria debat i dyskusji prowadzonych przez obywateli, które umożliwią mieszkańcom całej Europy podzielenie się pomysłami i pomogą kształtować naszą wspólną przyszłość. Pan/Pani również mają szansę podzielić się swoją wizją przyszłości Europy!

  Celem wydarzenia jest wspólne wypracowanie pomysłów oraz wniosków dla Komisji Europejskiej. Tematyka organizowanego przez nas spotkania obejmować będzie dwa panele dyskusyjne:

  1. Edukacja europejska – czyj to obowiązek?
  2. Pomorze Zachodnie, Polska, Europa – czy to się wyklucza?

   

  Moderatorzy paneli – dr Rafał Kuligowski oraz Sebastian Gojdź, eksperci sieci Team Europe – będą otwarci na wszelkie Państwa opinie i sugestie. Do udziału w spotkaniu „Pomorze Zachodnie dla Europy” zaprosiliśmy przedstawicieli organizacji pozarządowych, instytucji samorządowych, młodzież, seniorów oraz inne osoby zainteresowane tematyką spotkania.

   

  Swoje wystąpienie wygłosi dr hab. Ewelina Cała-Wacinkiewicz prof. US, Dziekan Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.

  Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

  Program dostępny w załączeniu:

  PROGRAM WYDARZENIA <klik>

   

  Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: europedirect-szczecin@wzp.pl do dnia 1 września 2021 r.