• 27 LIP 20
    Podziękowanie za spotkanie z przedstawicielami OIRP dot. naboru i odbywania aplikacji radcowskiej w OIRP w Szczecinie

W dniu 24 lipca 2020 r. za pośrednictwem platformy Teams odbyło się spotkanie Absolwentów i Studentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego z przedstawicielami Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie na temat: nabór i odbywanie aplikacji radcowskiej w OIRP w Szczecinie.

Spotkanie moderowała Pani dr Beata Kanarek p.o. Dziekana Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Ze strony OIRP miło było gościć w siedzibie wydziału: Pana r. pr. Przemysława Mijala – Dziekana OIRP; Pana r.pr. Przemysława Sydora – Sekretarza Prezydium Rady oraz Panią r.pr. Elżbietę Dąbrowską – Kierownika Szkolenia Aplikantów.

Serdecznie dziękujemy Radzie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie za inicjatywę zorganizowania przedmiotowego spotkania.

Jeżeli nie mogli Państwo uczestniczyć w spotkaniu albo pojawiły się jeszcze jakieś pytania serdecznie zapraszamy do kontaktu z OIRP.

Adres mailowy: sekretariat@oirp.szczecin.pl
    Facebook: https://www.facebook.com/OIRPSzczecin/