• 04 LUT 22
    Podpisanie umowy o współpracy pomiędzy WPiA US i Okręgową Izbą Radców Prawnych w Szczecinie

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 1 lutego 2022 r. podpisana została umowa o współpracy pomiędzy Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, reprezentowanym przez Dziekan Wydziału – Panią dr hab. Ewelinę Cała-Wacinkiewicz, prof. US a  Okręgową Izbą Radców Prawnych w Szczecinie, reprezentowaną przez Dziekana Izby – Pana dr. Przemysława Mijala.

Porozumienie  dotyczy realizacji zadań i współpracy w zakresie organizacji „Akademii Młodego Prawnika” – projektu edukacyjnego adresowanego do uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z województwa zachodniopomorskiego.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z podpisania porozumienia.