• 17 MAJA 22
    Podpisanie porozumienia w sprawie współpracy pomiędzy WPiA US i Morskim Oddziałem Straży Granicznej

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 17 maja 2022 r. zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, reprezentowanym przez Dziekan Wydziału – Panią dr hab. Ewelina Cała-Wacinkiewicz, prof. US a Morskim Oddziałem Straży Granicznej im. płk. Karola Bacza, reprezentowanym przez Komendanta kontradmirała SG Andrzeja Prokopskiego.

To już kolejna odsłona współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym podejmowana przez nasz Wydział. Cieszymy się, że do grona naszych partnerów dołączył Morski Oddział Straży Granicznej. O szczegółach naszej współpracy poinformujemy już niebawem.