• 27 PAŹ 20
    Pismo władz INP i WPiA US w sprawie zajęć w dniu 28 października br.

Przedstawiamy treść pisma władz INP i WPiA US w sprawie zajęć dydaktycznych w dniu 28 października br.:

Nawiązując do stanowiska Władz Rektorskich Uniwersytetu Szczecińskiego z dnia 27 października 2020 r. w sprawie orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, jak i społecznej reakcji na jego treść, biorąc za podstawę prawo każdego do manifestowania własnych poglądów oraz przekonań, zwracamy się do Nauczycieli Akademickich Instytutu Nauk Prawnych oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, mających dnia 28 października 2020 r. zajęcia dydaktyczne, z prośbą o usprawiedliwienie nieobecności osobom, które zdecydują się wziąć udział w akcji protestacyjnej.

Prosimy także o rozważanie możliwości przeniesienia zajęć na inny termin w sytuacji, gdyby znaczna część studentów danej grupy lub rocznika albo nauczyciel akademicki, chcieli wziąć udział w akcji protestacyjnej.

Liczymy również na Państwa wyrozumiałość, dotyczącą ewentualnych trudności w załatwianiu spraw z Pracownikami Administracyjnymi Wydziału i Instytutu.

Ufamy, że w tym trudnym czasie towarzyszyć nam będzie wzajemny szacunek i zrozumienie. Dbajcie Państwo o siebie i o innych.

/-/ dr hab. prof. US Ewelina Cała-Wacinkiewicz
    p.o. Dyrektora Instytutu Nauk Prawnych US