• 20 CZE 21
    Pierwsze ogólnouczelniane absolutorium studentów Uniwersytetu Szczecińskiego

23Rektor Uniwersytetu Szczecińskiego serdecznie zaprasza studentów wraz z rodzinami oraz wszystkich pracowników Uczelni na pierwsze ogólnouczelniane absolutorium studentów US. W związku z ograniczeniami spowodowanymi pandemią COVID-19 ceremonia będzie transmitowana online na stronie absolutorium.

STRONA ABSOLUTORIUM STUDENTÓW UNIWERSYTETU SZCZECIŃSKIEGO – http://absolutorium.usz.edu.pl/

Uroczystość odbędzie się 1 lipca 2021 r. o godz. 10.00 w auli uniwersyteckiej przy ul. Krakowskiej 71-79.

W trakcie absolutorium najlepsi studenci poszczególnych wydziałów zostaną wyróżnieni przez władze rektorskie i dziekańskie.

W programie:

• Pieśń Gaudeamus Igitur;
    • Powitanie;
    • Przemówienie Rektora US -prof. dra hab. Waldemara Tarczyńskiego;
    • Wyświetlenie filmu absolwentów;
    • Graduacja;
    • Wystąpienie Piotra Zaremby – Przewodniczącego Samorządu Studenckiego US;
    • Wystąpienie dr hab. Katarzyny Kotarskiej, prof. US – Prorektor ds. Studenckich US;
    • Wyświetlenie filmu z absolwentami;
    • Hymn Gaude Mater Polonia;