• 13 MAR 23
    Pierwsze miejsce Studentów WPiA US w krajowych eliminacjach Brown Mosten International Consultation Client Compettition

Z dumą i satysfakcją informujemy o sukcesie studentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego – Pani Katarzyny Rytwińskiej oraz Pana Wiktora Gnych-Pietrzaka, którzy zajęli I miejsce w krajowych eliminacjach do Brown Mosten International Consultation Client Competition!

W dniach 10-12 marca 2023 r. w Warszawie odbyły się krajowe eliminacje do Brown Mosten International Consultation Client Competition. Drużyna z naszego Wydziału wygrywając ogólnopolską edycję zakwalifikowała się do międzynarodowych rozgrywek konkursu, które odbędą się w dniach 12-15 kwietnia 2023 r. na University of Maastricht.

Gratulujemy naszym studentom – Pani Katarzynie Rytwińskiej oraz Panu Wiktorowi Gnych-Pietrzakowi wspaniałego osiągnięcia oraz życzymy kolejnych sukcesów. Słowa uznania należą się również opiekunowi zwycięskiej drużyny Panu mgr. Dariuszowi Zagrodzkiemu, który był odpowiedzialny za przygotowanie studentów do tego przedsięwzięcia.