• 20 GRU 21

Pani Doktor Ewa Michałkiewicz-Kądziela powołana na Pełnomocniczkę Rektora ds. współpracy międzynarodowej na WPiA US

Uprzejmie informujemy, że w dniu 17 grudnia br. podczas posiedzenia Rady Naukowej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego Pani Doktor Ewa Michałkiewicz-Kądziela otrzymała z rąk Pani Dziekan Wydziału dr hab. Eweliny Cała-Wacinkiewicz, prof. US akt powołania na Pełnomocniczkę Rektora ds. współpracy międzynarodowej na WPiA.

Głównym zadaniem Pani Doktor będzie intensyfikacja aktywności Wydziału w obszarze jego umiędzynarodowienia.

Serdecznie gratulujemy Pani Doktor dołączenia do kolegium dziekańskiego i życzymy owocnej pracy przy realizacji nowego wyzwania!