• 13 CZE 22
    Pan Doktor Konrad Burdziak laureatem konkursu na Najlepszego Młodego Naukowca Roku

Ogromne gratulacje składamy Panu dr. Konradowi Burdziakowi, który został laureatem konkursu na Najlepszego Młodego Naukowca Roku (w grupie nauk ekonomicznych i prawniczych) organizowanego przez Uniwersytet Szczeciński!

Pan Doktor jest adiunktem w Zespole Prawa Karnego i autorem kilkudziesięciu publikacji naukowych z zakresu prawa karnego materialnego lub suicydologii. W tym roku akademickim odbył trzymiesięczny staż na Uniwersytecie w Tallinnie w ramach działania badawczego pn. Prognoza kryminologiczna: porównanie rozwiązań estońskich i polskich, finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki w ramach konkursu Miniatura 4.

Życzymy Panu Doktorowi dalszych sukcesów!