• 13 CZE 22
    Ostatnie wyjątkowe zajęcia Akademii Młodego Prawnika – 11 czerwca 2022 r. [fot.]

W sobotę 11 czerwca br. odbyły się ostatnie wyjątkowe zajęcia dla naszych młodych studentów pierwszej edycji Akademii Młodego Prawnika. Udali się oni na spacer z przewodnikiem po ulicach Szczecin Floating Garden, a także zawitali do siedziby Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie.

Przypominamy, że uroczyste zakończenie I edycji Akademii Młodego Prawnika odbędzie się w dniu 14 czerwca 2022 r. o godz. 16.00 w budynku Rektoratu Uniwersytetu Szczecińskiego, przy al. Papieża Jana Pawła II 22a (sala Senatu US).

Na uroczystość zapraszamy uczestników Akademii wraz z opiekunami, nauczycieli oraz partnerów wydarzenia!