• 02 KW. 24
    OKN „Czy istnieje tradycja prawa polskiego? W 90. rocznicę wejścia w życie Kodeksu Zobowiązań i w 60. rocznicę uchwalenia Kodeksu Cywilnego” (WPiA UW)

Informujemy o Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej zatytułowanej pt. „Czy istnieje tradycja prawa polskiego? W 90. rocznicę wejścia w życie Kodeksu Zobowiązań i w 60. rocznicę uchwalenia Kodeksu Cywilnego” organizowanej przez Koło Naukowe Utriusque Iuris działające przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-18 V 2024 r. na Uniwersytecie Warszawskim.

Myślę, z uwagi na szeroki zakres przedmiotowy (od prawa cywilnego, romanistyki, po historię prawa), że konferencja może wzbudzić zainteresowanie studentów. Bardzo prosimy o przekazanie im informacji o możliwości czynnego udziału w konferencji. Ostateczny termin przedkładania abstraktów mija wraz z 15 IV 2024 r.

Więcej informacji – wydarzenia na Facebooku (kliknij TUTAJ).