• 11 MAJA 23
    Ogólnopolski Zjazd Dziekanów Wydziałów Prawa 2023

W dniach 10-12 maja 2023 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu odbywa się Ogólnopolski Zjazd Dziekanów Wydziałów Prawa. Nasz Wydział na Zjeździe reprezentowany jest przez dr hab. Ewelinę Cała-Wacinkiewicz, prof. US, Dziekana WPiA US, dr hab. Wojciecha Staszewskiego, prof. US, Prodziekana ds. Studenckich WPiA US oraz dr Ewę Michałkiewicz-Kądzielę, Pełnomocnik Rektora ds. Współpracy międzynarodowej WPIA US.

Wydarzenie to jest okazją do debaty w gronie dziekanów i prodziekanów uniwersytetów i wiodących uczelni prywatnych nad procesem umiędzynarodowienia kształcenia i badań naukowych, modelu kształcenia doktorantów, a także kształceniem na studiach prawniczych.