• 02 PAŹ 23
    Ogólnopolski Kongres Prawa Zamówień Publicznych – zmiana terminu

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Ogólnopolskim Kongresie Prawa Zamówień Publicznych organizowanym przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, który odbędzie się w formule zdalnej (za pośrednictwem aplikacji MS Teams).

[akt. 17 października 2023 r.]

Kongres odbędzie się w nowym terminie – w maju 2024 r.

Udział w Kongresie to przede wszystkim nabycie wiedzy, która umożliwi przygotowanie i przeprowadzanie postępowań zgodnie z przepisami ustawy, złożenie oferty niepodlegającej odrzuceniu, realizację umowy na odpowiednim poziomie jakości, a także zapoznanie się z najnowszym orzecznictwem Krajowej Izby Odwoławczej i sądowym oraz wynikami kontroli Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych.

Z przyjemnością informujemy, że wydarzenie zostało objęte patronatami honorowymi: Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych, Prezydenta Miasta Szczecin, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego.

Zgłoszenia: http://bitly.pl/1uBsU (kliknij TUTAJ)

Celem Kongresu jest przedstawienie i wyjaśnienie najczęściej występujących problemów dotyczących czynności związanych z przygotowaniem postępowań o udzielanie zamówień oraz czynności w postępowaniu (badanie ofert, ocena ofert, kwalifikacja podmiotowa wykonawcy), umowy w sprawie zamówienia publicznego i jej zmian, przedstawienie rozwiązań w sytuacjach trudnych i nietypowych oraz kwestii, które budzą wątpliwości wykonawców ubiegających się o udzielenie zamówienia.

Zróżnicowana tematyka Kongresu sprawia, że jest on skierowany do szerokiego kręgu uczestników rynku zamówień publicznych: zamawiających, wykonawców, instytucji wykonujących kontrolę zamówień publicznych, podmiotów świadczących usługi doradztwa w dziedzinie zamówień publicznych oraz osób, które rozpoczynają pracę w zamówieniach publicznych.

Więcej informacji – strona internetowa: https://kongrespzp.usz.edu.pl/

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!