• 10 PAŹ 23
    Ogólnopolska Konferencja naukowo-praktyczna „Mediacja i inne strategie ugodowe w postępowaniu karnym”.

Serdecznie zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję naukowo-praktyczną „Mediacja i inne strategie ugodowe w postępowaniu karnym”, która odbędzie się w dniu 13 października 2023 r. Konferencja organizowana jest przy współudziale Centrum Mediacji przy Szczecińskiej Izbie Adwokackiej, Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, Sądu Okręgowego w Szczecinie oraz Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Obrady konferencyjne odbywać się będą w Budynku Rektoratu Uniwersytetu Szczecińskiego przy Al. Papieża Jana Pawła II 22A w Szczecinie, w godzinach 9.30-17.00.

Istnieje możliwość uczestnictwa w konferencji w formule zdalnej.

Link rejestracyjny (kliknij TUTAJ)

Prelegentami podczas Konferencji będą przedstawiciele świata nauki, ale także praktycy prawa, sędziowie, prokuratorzy, adwokaci oraz mediatorzy. Patronat medialny objęło czasopismo In Gremio.

Program konferencji (kliknij TUTAJ)

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji.