• 18 WRZ 23
    Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Prawne determinanty funkcjonowania jednostek systemu oświaty – bezpieczeństwo uczniów”

Dnia 19 września 2023 r. odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. „Prawne determinanty funkcjonowania jednostek systemu oświaty – bezpieczeństwo uczniów”. Organizatorami konferencji są Kuratorium Oświaty w Szczecinie oraz Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.

Celem organizacji Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. „Prawne determinanty funkcjonowania jednostek systemu oświaty – bezpieczeństwo uczniów” jest wskazanie aktualnych wyzwań i problemów w przedmiocie szeroko rozumianego bezpieczeństwa uczniów. Konferencja ma na celu zwiększenie świadomości prawnej w kontekście odpowiedzialności jednostek systemu oświaty za bezpieczeństwo uczniów przebywających w placówce oświatowej.

PROGRAM KONFERENCJI

Konferencja adresowana jest do dyrektorów przedszkoli i szkół, pedagogów, psychologów, dyrektorów młodzieżowych ośrodków socjoterapii i młodzieżowych ośrodków wychowawczych.

Termin: 19 września 2023 r. (otwarcie konferencji o godz. 9.00)
    Miejsce: Centrum Dydaktyczno-Badawcze Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Szczecińskiego, u. A. Mickiewicza 16a

Więcej informacji FB: WPiA US, Kuratorium Oświaty w Szczecinie