• 09 LIS 22
    Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców „Filiacje prawa”

Członkowie Koła Naukowego LexUS serdecznie zapraszają studentów I, II lub III stopnia, jednolitych studiów magisterskich oraz osoby, które nie dawniej niż 5 lat temu otrzymały stopień magistra, do uczestnictwa w Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Naukowców  pt. „Filiacje Prawa”. Konferencja odbędzie się 9 grudnia 2022 roku w budynku Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego przy ulicy G. Narutowicza 17a w Szczecinie. Konferencja  odbywać się będzie stacjonarnie.

Konferencja pomyślana jest jako multidyscyplinarna i przez to jest wydarzeniem bezprecedensowe ponieważ,   otwiera pole do  naukowej dyskusji nie tylko adeptom nauk stricte prawniczych, ale także wszelkich dyscyplin, które w sposób dość oczywisty sprzęgają się z prawem, jak i tych, których sprzężenia mają charakter incydentalny, czy wręcz niedostrzegalny jeśli nie dokona się pogłębionej analizy. Zapraszamy do udziału wszystkich, którzy uważają, że ich dyscyplina wiąże się z naukami prawnymi.

Udział w Konferencji wymaga uprzedniego nadesłania zgłoszenia z abstraktem oraz jego przyjęcia przez organizatora.

Formularz zgłoszeniowy uczestników czynnych (kliknij tutaj).

Regulamin Konferencji

Serdecznie zapraszamy.