• 20 MAR 19
    Ogólnopolska Konferencja Doktorantów „Dyskursy prawne i prawnicze. Wykładnia prawa w teorii i w praktyce”

Koło Naukowe Prolepsis oraz Katedra Tworzenia i Wykładni Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego zapraszają do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Doktorantów DYSKURSY PRAWNE I PRAWNICZE – WYKŁADNIA PRAWA W TEORII I W PRAKTYCE, która odbędzie się 27 maja 2019 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego w sali 217 (ul. G. Narutowicza 17a).

Konferencja adresowana jest do doktorantów. W ramach konferencji proponujemy dwa bloki tematyczne:

1) WYKŁADNIA PRAWA W TEORII – w ramach którego poruszana będzie problematyka związana z różnymi zagadnieniami odnoszącymi się do konkretnych koncepcji (teorii) wykładni prawa;

2) WYKŁADNIA PRAWA W PRAKTYCE – w obrębie którego mieszczą się zagadnienia dotyczące wykładni prawa w szczegółowych naukach prawnych oraz w szeroko rozumianej praktyce prawniczej.

Zgłoszenia czynnego udziału w konferencji można dokonać do 30 kwietnia 2019 r.

Więcej informacji na temat konferencji, w tym zasad zgłaszania abstraktów pod adresem:  https://www.facebook.com/prawnedyskursy/