• 06 GRU 22
    Ogólnopolska interdyscyplinarna konferencja naukowa „Zarządzanie dokumentacją – aspekty prawne i historyczne” (8-9 grudnia 2022 r.)

W dniach 8-9 grudnia 2022 r. na Uniwersytecie Szczecińskim odbędzie się ogólnopolska interdyscyplinarna konferencja naukowa „Zarządzanie dokumentacją – aspekty prawne i historyczne”, której organizatorem jest Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu SzczecińskiegoInstytut Historyczny Uniwersytetu SzczecińskiegoArchiwum Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Archiwum Państwowe w Szczecinie.

W Komitecie Organizacyjnym zasiada m.in. dyrektor Archiwum, dr hab. Krzysztof Kowalczyk, zaś w Komitecie naukowym dr hab. Paweł Gut, który wygłosi również wykład „Wykaz akt dla dokumentacji ogólnych instytucji wymiaru sprawiedliwości w Niemczech z 1935 roku”.

Miejsce: Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, ul. Mickiewicza 64.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji i szczegółowy program wydarzenia na stronie: https://hap.usz.edu.pl