• 01 PAŹ 21
    Ogłoszenie o naborze na stanowisko samodzielnego referenta w Sekcji ds. Nauki

Uniwersytet Szczeciński zatrudni pracownika na stanowisko: samodzielnego referenta w Sekcji ds. Nauki
    Miejsce pracy: Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.

Niezbędne wymagania minimalne:
    – wykształcenie wyższe magisterskie z minimum 2-letnim stażem pracy w administracji bądź wykształcenie średnie z minimum 4-letnim stażem pracy w administracji;
    – dobra znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office;
    – komunikatywna znajomość języka obcego (preferowana znajomość języka angielskiego);
    – umiejętność pracy z wykorzystaniem systemów informatycznych;
    – umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
    – bardzo dobra organizacja pracy własnej;
    – wysokie umiejętności interpersonalne.

Wymagania dodatkowe:
    – samodzielność i dokładność w działaniu;
    – odpowiedzialność za powierzone zadania;
    – umiejętność pracy pod presją czasu;
    – umiejętność komunikacji i współpracy;
    – zaangażowanie i inicjatywa własna w działaniu, znajomość innych języków obcych
    – znajomość innych języków obcych.

Do głównych zadań pracownika będzie należało wykonywanie następujących obowiązków:

1. Obsługa administracyjna związana z bieżącym funkcjonowaniem Wydziału, w tym :
    • konkursy na stanowiska nauczycieli akademickich,
    • posiedzenia Rady Naukowej Wydziału,
    • zastępstwa w Sekretariacie Dziekana.
    1. Wsparcie pracowników Wydziału w kontaktach z wydawnictwami i czasopismami naukowymi (bieżąca współpraca z Pracownią ds. wydawnictw i czasopism zagranicznych).
    2. Zgłaszanie publikacji pracowników do Bazy publikacji pracowników US (PUBLI), prowadzonej przez Bibliotekę Główną US; nadzór nad prawidłowością danych publikacyjnych Wydziału migrowanych do Modułu Sprawozdawczego PBN przez Bibliotekę Główną.
    3. Pomoc w przygotowywaniu sprawozdań z zakresu działalności naukowej Wydziału.
    4. Obsługa systemów komputerowych wymaganych przepisami prawa oraz wewnętrznymi regulacjami Uczelni.
    5. Współpraca z pracownikami Wydziału i jednostkami organizacyjnymi administracji centralnej.
    6. Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów i informacji, w tym archiwizacja dokumentacji.
    7. Wykonywanie innych zadań zleconych przez Kierownika Sekcji.

Niezbędne dokumenty konkursowe:
    – CV;
    – list motywacyjny;
    – kopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie;
    – kopie dokumentów o posiadanych umiejętnościach, uprawnieniach i kwalifikacjach;
    – zgoda kandydata na przetwarzanie przez Uniwersytet Szczeciński danych osobowych związanych z przeprowadzanym naborem na stanowisko samodzielnego referenta w Sekcji ds. Nauki złożoną na formularzu dostępnym do pobrania na stronie: http://dso.usz.edu.pl/druki/  pod linkiem:  Rodo – kandydat do pracy – zgoda na przetwarzanie danych osobowych i klauzula informacyjna.

Powyższe dokumenty rekrutacyjne należy składać na adres e-mail: henryka.kosciow@usz.edu.pl w terminie do dnia 14 października 2021 r. z dopiskiem w temacie wiadomości mailowej: „Nabór – samodzielny referent – Sekcja ds. Nauki”.

Kontakt telefoniczny: (91) 444-28-26.

Uczelnia zastrzega sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.