• 05 MAJA 22

Kancelaria Radców Prawnych Jędrzejewska Jędrzejewski Spółka partnerska w Szczecinie nawiąże współpracę ze studentem III lub IV roku

Kancelaria Radców Prawnych Jędrzejewska Jędrzejewski Spółka partnerska w Szczecinie poszukuje do współpracy studenta III lub IV roku prawa:

• władającego językiem angielskim w stopniu komunikatywnym (znajomość angielskiego języka prawniczego będzie dodatkowym atutem),
    • komunikatywnego, zorganizowanego, zaangażowanego w powierzone mu zadania,
    • zainteresowanego odbywaniem aplikacji radcowskiej po ukończonych studiach prawniczych (możliwość objęcia patronatem po zdaniu egzaminu wstępnego i rozpoczęciu aplikacji radcowskiej).

Oferujemy:

• elastyczne godziny pracy dostosowane do rozkładu zajęć,
    • zatrudnienie na podstawy umowy zlecenia,
    • pracę przy ciekawych projektach, w tym również z klientem zagranicznym,
    • objęcie patronatem po zdaniu egzaminu wstępnego i rozpoczęciu aplikacji radcowskiej,
    • możliwość nabycia doświadczenia w zakresie m.in. prawa spółek handlowych, prawa podatkowego, prawa cywilnego (w szczególności zobowiązań), negocjowania umów.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: ej@radcowieszczecin.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli informacyjnej „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.