• 11 CZE 21

    Oferta praktyk

    PartyDeco Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Szczecinie oferuje możliwość odbycia praktyk programowych przez studenta kierunku Prawo w lipcu 2021 r.  Podczas praktyk student będzie miał możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy prawnika in-house w przedsiębiorstwie działającym na rynku międzynarodowym.

    Wymagana jest dobrej znajomości języka angielskiego oraz zainteresowania prawnymi aspektami funkcjonowania przedsiębiorstw, w szczególności prawem cywilnym, prawem gospodarczym, prawem spółek handlowych i prawem autorskim.

    PartyDeco Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Szczecinie to działający na ponad 70 rynkach importer i producent dekoracji. Zatrudniamy ponad 200 osób i korzystamy z nowoczesnych systemów zarządzania i technologii.

    Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie zgłoszeń w postaci CV wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów prowadzonej rekrutacji na adres poczty elektronicznej: anna.mazurkiewicz@partydeco.pl w terminie do dnia 18 czerwca 2021 r., prosimy w tytule maila zapisać: „Praktyki Dział Prawny”. Zastrzegamy sobie prawo udzielenia odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Accessibility Toolbar