• 16 GRU 20
    Oferta praktyk dla studentów kierunków prawniczych

Fundacja Cooperacja (Leszno – woj. wielkopolskie) poszukuje studentów kierunków prawniczych zainteresowanych odbyciem praktyki studenckiej w organizacji pozarządowej. Praktyka ta będzie odbywać się zdalnie, a wykonanie jej, poświadczone będzie stosownymi zaświadczeniami i dokumentami.

Oferta pracy w młodym zespole, przyjaznej atmosferze, wprowadzenie w tajniki funkcjonowania fundacji a także możliwość poszerzenia zainteresowań zawodowych.

Oczekiwania: wsparcie w tworzeniu wzorów dokumentów, m.in. związanych z przetwarzaniem danych osobowych, wzorów umów itp.

Więcej informacji oraz kontakt: www.cooperacja.pl, FB: www.facebook.com/fundacjacooperacja, e-mail: fundacja.cooperacja@gmail.com, tel. 603118624 i 507176951.

OFERTA PRAKTYK (kliknij, tutaj)