• 28 PAŹ 22
    „OlimpicUS” – nowe Koło Naukowe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego

Interesujesz się sportem?  Chciałbyś poznać się bliżej z dziedziną prawa sportowego? A może chciałbyś poznać innych studentów prawa dzielących się z Tobą zainteresowaniami? Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś/aś twierdząco to serdecznie zapraszamy Cię do nowopowstałego Koła Naukowego Prawa Sportowego “OlimpicUS”!

Jesteśmy grupą studentów, która zdecydowała się wspólnie stworzyć sobie miejsce do rozwijania swoich zainteresowań. Jedna z naszych pierwszy inicjatyw odbędzie się to już niedługo, a będzie to I Sesja Lokalna Prawa Sportowego “Prawo w Sporcie”!

Jeśli chciałbyś wystąpić podczas tego wydarzenia lub chociażby posłuchać wielu ciekawych wystąpień studenckich, to więcej szczegółów znajdziesz >TUTAJ<

A jeśli chciałbyś do nas dołączyć, dowiedzieć się czegoś więcej lub po prostu się z nami skontaktować, odezwij się koniecznie w wiadomości mailowej: knolimpicus@gmail.com!