• 31 STY 23
    Naukowcy po godzinach. Jak prawo rzuca marynarzom kłody pod nogi? (kpt. Sławek Woźniak) – 10 lutego 2023 r., godz. 19.00

„Naukowcy po godzinach” to inicjatywa powstała w grupie Młodych Naukowców Województwa Zachodniopomorskiego, której celem jest podjęcie debat naukowych poza murami uczelni. Gościem pierwszego spotkania „Naukowcy po godzinach” będzie Kpt. Sławek Woźniak – Praktyk i Człowiek Morza, Kapitan z wieloletnim stażem, uczestnik wielu projektów sektora offshore w Polsce i za granicą. Ekspert spraw bezpieczeństwa, ratownictwa oraz manewrowania małymi jednostkami, ratownik WOPR.

Spotkanie odbędzie się  10 lutego 2023 r. (piątek) o godz. 19.00 w „Free Blues Club”.

Organizatorami spotkań są Interdyscyplinarne Koło Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego oraz MUSTC Akademickie Centrum Szkoleniowe.
    Patronat nad wydarzeniem „Naukowcy po godzinach objęła Dziekan Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego dr hab. Ewelina Cała-Wacinkiewicz, prof. US.