• 30 CZE 22
    Nagrody Prezydenta Miasta Szczecin dla studentów i doktorantów – nabór wniosków od 1 lipca 2022 r.

Informujemy o konkursie skierowanym do studentów oraz doktorantów o Nagrodę Prezydenta Miasta Szczecin za najlepszą pracę naukową. Celem konkursu jest promowanie innowacyjnych i nowatorskich prac związanych ze Strategią Rozwoju Szczecina.

O Nagrodę Prezydenta Miasta mogą ubiegać się studenci i doktoranci spełniający warunki określone w Regulaminie przyznawania Nagród Prezydenta Miasta Szczecin za najlepszą pracę naukową, dostępnym na stronie internetowej www.stypendia.szczecin.eu (kliknij TUTAJ).

Nabór wniosków będzie trwał od 01 do 31 lipca 2022 r.

Komplet dokumentów należy złożyć w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty e-mail na adres akademickiszczecin@um.szczecin.pl. Dokumenty można również złożyć za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub w kancelarii Biura Obsługi Interesantów Urzędu Miasta Szczecin, pl. Armii Krajowej 1 (sala 62), wówczas elementy zgłoszenia, o których  mowa w ust. 4 wyżej wskazanego Regulaminu, należy przekazać na nośniku elektronicznym (pendraive), z dopiskiem na kopercie „Nagroda Prezydenta Miasta Szczecin za najlepszą pracę naukową”.

Więcej informacji: www.stypendia.szczecin.eu

Zapraszamy do udziału w konkursie!