• 11 LIP 21
    Nabór wniosków o Nagrody Prezydenta Szczecina za najlepsze prace naukowe (konkurs dla studentów i doktorantów)

Informujemy o kolejnej edycji konkursu o przyznanie Nagrody Prezydenta Miasta Szczecin za najlepszą pracę naukową. Do konkursu zgłaszać można prace licencjackie, inżynierskie, magisterskie i doktorskie obronione na szczecińskich uczelniach. Autorzy najlepszych rozpraw zdobędą nagrody finansowe.

Na konkurs mogą być zgłoszone rozprawy doktorskie, prace magisterskie, licencjackie, inżynierskie, które zostały obronione w roku konkursowym lub roku poprzednim.

Do konkursu mogą zostać zgłoszone prace, które zostały obronione na szczecińskich uczelniach publicznych i niepublicznych w roku akademickim, w którym przyznawana jest nagroda lub w roku poprzednim. Ważna jest także ocena – pod uwagę będą brane rozprawy ze stopniem wyższym niż dobry.

Dyscypliny i obszary naukowe zgłaszanych prac:

• nauki ścisłe i przyrodnicze,
    • nauki humanistyczno-społeczne,
    • nauki inżynieryjno-techniczne,
    • nauki medyczne i nauki o zdrowiu.

REGULAMIN konkursu (kliknij, aby wyświetlić).

Nabór wniosków trwa od 1 lipca do 31 lipca br.

O Nagrodę Prezydenta Miasta Szczecin mogą się ubiegać studenci i doktoranci.  Celem konkursu jest promowanie innowacyjnych i nowatorskich prac naukowych związanych ze Strategią Rozwoju Szczecina.

Link do informacji o konkursie: Stypendia Prezydenckie (szczecin.eu)