• 10 LIS 23
    Nadanie stopnia doktora habilitowanego dr. Wojciechowi Bożkowi

Uprzejmie informujemy, że podczas posiedzenia Rady Naukowej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, które odbyło się 10 listopada 2023 r. Panu Doktorowi Wojciechowi Bożkowi został nadany stopień naukowy doktora habilitowanego w dyscyplinie nauk prawnych.

Osiągnięciem naukowym będącym podstawą ubiegania się o nadanie stopnia naukowego była monografia pt. „Publicznoprawne kary pieniężne o charakterze prewencyjnym stanowiące źródło dochodów budżetu państwa”.

Rada Naukowa Wydziału Prawa i Administracji US, po przedstawieniu przez dr hab. Przemysława Kledzika, prof. US sprawozdania z prac komisji habilitacyjnej przyjęła uchwałę o nadaniu stopnia doktora habilitowanego w dziedzinie nauk prawnych Panu Doktorowi Wojciechowi Bożkowi.

Serdecznie gratulujemy Panu Profesorowi oraz życzymy dalszych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!