• 05 LIS 23
    „Modus operandi sprawców wybranych typów przestępstw gospodarczych” – 14 listopada 2023 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane do udziału w prelekcji mec. Marcina Podlewskiego pt. „Modus operandi sprawców wybranych typów przestępstw gospodarczych”. Prelekcja odbędzie się w dniu 14.11.2023 r. o godz. 18.00 w budynku Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Narutowicza 17a, w sali nr 217.

ZGŁOSZENIA (kliknij TUTAJ)

Na gruncie zaprezentowanych stanów faktycznych prelegent przedstawi niektóre sposoby działania sprawców wybranych typów przestępstw przeciwko obrotowi gospodarczemu oraz przedstawi rozważania dotyczące problematyki wykrywania i zwalczania przestępczości gospodarczej w Polsce.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/kn.prawa.karnego.wpia.usz/

mec. Marcin Podlewskiradca prawny, wykładowca akademicki. Specjalizujący się zawodowo w prawnokarnym audycie procesów gospodarczych. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Ukończył studia podyplomowe z zakresu zamówień publicznych (WPiAUS), a także doradztwa podatkowego (WSB). W ramach przygotowywanej rozprawy doktorskiej prowadzi badania nad problematyką tzw. przestępczości przetargowej.