• 18 MAR 19

Młodzi naukowcy Uniwersytetu Szczecińskiego – konferencja prasowa

Rektor Uniwersytetu Szczecińskiego corocznie ogłasza Konkurs na Najlepszego Młodego Naukowca. Kandydatury ewaluowane są pod względem osiągnięć naukowych (publikacje, międzynarodowe staże naukowe), projektowych (projekty międzynarodowe) oraz upowszechniania nauki (wystąpień na konferencjach zagranicznych i krajowych).

W konkursie mogą brać udział asystenci z tytułem magistra i doktoranci Uniwersytetu Szczecińskiego, do ukończenia 35 roku życia. Jest on organizowany jest od 2004 roku (do 2012 roku funkcjonował pod nazwą Konkurs na Najlepszego Asystenta US). Ocenie konkursowej podlega dorobek z dwóch poprzedzających lat kalendarzowych.

Szczegóły dotyczące konkursu na najlepszego młodego naukowca i laureatów w roku 2018 poznają Państwo podczas konferencji prasowej, która odbędzie się we wtorek, 19 marca, o godzinie 11.00, w Sali Senatu Rektoratu US, przy al. Papieża Jana Pawła II 22a.

W spotkaniu udział wezmą: dr hab. Jacek Styszyński, prof. US, mgr Radek Wasilewski, mgr Dominika Gruntkowska, mgr Mateusz Czerwiński i dr Adrianna Banio.

Serdecznie zapraszam dziennikarzy i fotoreporterów.

Karolina Płotnicka-Błach
    p.o. rzeczniczki prasowej