• 26 PAŹ 23
    Międzynarodowa konferencja Challenges of the Modern World – „Decline of Democracy and Geopolitical Friction”

Zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji „Challenges of the Modern World” –  „Decline of Democracy and Geopolitical Friction”, która odbędzie się 30 listopada 2023 r. o godz. 9.00, w trybie zdalnym.

Tematyka konferencji jest niezwykle zróżnicowana i skupia się na aktualnych wyzwaniach współczesnego świata, takich jak kryzys demokracji, tarcia geopolityczne, odpowiedzialność społeczna, edukacja, opieka zdrowotna, wyzwania środowiskowe, migracja, aktywne starzenie się, przestępstwa z nienawiści i wiele innych. To doskonała okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń oraz dyskusji na temat kluczowych problemów, które wpływają na naszą globalną społeczność.

Organizatorem konferencji jest Faculty of Organisation Studies in Novo Mesto w Słowenii, a współorganizatorami są renomowane instytucje z różnych krajów, takie jak UCLL (Belgia), FINI (Słowenia), Faculty of Law and Administration and Uniwersytet Kazimierza Wielkiego (Polska), Universidad de Buenos Aires (Argentyna), Universidad Nacional de Educacion a Distancia (Hiszpania), Faculty of Law and Administration of Nicolaus Copernicus University (Polska), Faculty of Law and Administration of University of Szczecin (Polska) oraz Erasmus Universiteit Rotterdam (Holandia).

Aby wziąć udział w konferencji, prosimy o rejestrację poprzez link: https://www.fos-unm.si/si/dejavnosti/social/poziv/ do dnia 3 listopada. Opłata konferencyjna wynosi 15 euro dla uczestników i 30 euro dla prelegentów. Językiem konferencji będzie angielski.

Autorzy, którzy zdecydują się na publikację pełnych tekstów w formie oryginalnych artykułów naukowych będą mieli możliwość opublikować w czasopiśmach Journal for Universal Excellence – RUO (indeksowane: dLib, DOAJ, BOAI , EconBiz, ERIH plus, EBSCO, Google Scholar, J-Gate, MIAR, ProQuest – CSA Sociological Abstracts, WorldCat (OCLC)); Wyzwania przyszłości – IP (indeksowane: dLib, DOAJ, EBSCO, Google Scholar, MIAR); Comparative Law Review (indeksowane: SCOPUS, Index Copernicus Journals Master List, ERIH PLUS, CEEOL, DOAJ, Google Scholar); Studia Iuridica Toruniensia (indeksowane: Index Copernicus Journals Master List, ERIH PLUS, POL-index, Google Scholar, SHERPA/RoMEO), Acta Iuris Stetinensis (BazHum , CEEOL, CEJSH, DOAJ, ERIH PLUS, IndexCopernicus, PBN, Arianta, GoogleScholar, MS&HE (Poland), MIAR). Wszystkie zgłoszenia zostaną poddane zwykłej procedurze recenzji.