• 19 KW. 21
    Listy gratulacyjne dla studentów WPiA US – wicemistrzów świata w rozgrywkach Brown Mosten ICCC

W dniu 19 kwietnia br. odbyło się spotkanie Dziekan Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego Pani dr hab. Eweliny Cała-Wacinkiewicz, prof. US ze studentami WPiA US – Dariuszem Zagrodzkim i Michałem Rudzkim, którzy w międzynarodowych rozgrywkach Brown Mosten International Client Consultation Competition 2021 zajęli drugie miejsce.

Dziekan Wydziału Prawa i Administracji US wręczyła studentom – wicemistrzom świata, listy gratulacyjne i nagrody. Słowa uznania zostały także skierowane do opiekuna studentów – Pani Doktor Aleksandry Klich.

Studenci IV roku kierunku Prawo na Wydziale Prawa i Administracji US – Dariusz Zagrodzki i Michał Rudzki przeszli do finału konkursu Mosten International Client Consultation Competition jako pierwsza polska drużyna w historii, zdobywając wicemistrzowski tytuł.

To ogromny sukces i wspaniałe osiągnięcie.  Serdecznie gratulujemy i życzymy naszym studentom dalszych, tak wielkich sukcesów!