• 10 CZE 22
    „Konsument na wakacjach” – warsztaty prawa konsumenckiego (20.06.2022 r.)

Nie tylko sesja zbliża się nieubłaganie. Równie szybko nadciągają wakacje… Z tego powodu Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego wraz z Biurem Miejskiego Rzecznika Konsumentów przygotował dla Was warsztaty prawa konsumenckiego „Konsument na wakacjach”. Podczas warsztatów dowiecie się od przedstawicieli Biura Miejskiego Rzecznika Konsumentów w Szczecinie, z jakimi problemami mierzą się konsumenci podczas wakacyjnych podróży i jak sobie z tymi problemami poradzić! Warsztaty są skierowane do studentów wszystkich kierunków naszego Wydziału!

Warsztaty odbędą się 20 czerwca 2022 r. w godz. 10.00 – 15.00, w sali 222.

Uczestnicy warsztatów uzyskają zwolnienie z zajęć.

UWAGA! Obowiązuje limit 35 miejsc (obowiązuje kolejność zgłoszeń).

Zapisy odbywają się do dnia 15.06.2022 r. (godz. 12.00) się za pośrednictwem formularza MS Forms (kliknij TUTAJ).

Osoby zakwalifikowane otrzymają informację o kwalifikacji najpóźniej 17.06.2022 r.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących warsztatów, prosimy o kontakt z dr Rafałem Wasilewskim: rafal.wasilewski@usz.edu.pl

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń!