• 28 STY 23
    Konkurs na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa Podatkowego „Podatki są proste jak drut”

Informujemy o 10 edycji Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa Podatkowego „Podatki są Proste jak drut” organizowanym przez Mazowiecki Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Konkurs skierowany jest do absolwentów szkół wyższych, których praca magisterska poświęcona jest zagadnieniom z zakresu prawa i ekonomii podatkowej.

Konkurs służy promocji zawodu doradcy podatkowego w środowiskach akademickich oraz upowszechnia wiedzę o podatkach. Naszą misją jest budowanie świadomości istnienia zawodu doradcy podatkowego wśród studentów różnych uczelni i kierunków a także promowanie zawodu jako jednej ze ścieżek kariery. Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest współpraca ze światem edukacji, dlatego też nawiązujemy współpracę z uczelniami wyższymi w całej Polsce.

Do konkursu mogą być zgłaszane prace magisterskie obronione do 31 grudnia 2022 r. Szczegóły konkursu zawarte są na stronie www.prostejakdrut.pl

Termin nadsyłania prac magisterskich wraz z drukiem rekomendacji upływa 31 marca 2023 r. na adres e-mail: mazowiecki@kidp.pl

Więcej informacji:

Krajowa Izba Doradców Podatkowych Oddział Mazowiecki: KIDP
    Podatki są Proste jak drut

Na Laureatów Konkursu I, II, III miejsca czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i rekomendacje Członków Komisji Mazowieckiego Oddziału KIDP.