• 20 KW. 24
    Konkurs Wiedzy z Prawa Karnego Procesowego

W dniu 30 kwietnia 2024 r.  odbędzie się kolejna edycja Konkursu Wiedzy z Prawa Karnego Procesowego, którego organizatorami jest Zespół Badawczy Prawa Karnego Procesowego działający na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Koło Naukowe Nauk Penalnych „Ultima Ratio”.

Forma konkursu:
    •  Etap I – test – 45 pytań jednokrotnego wyboru i tylko 3 warianty odpowiedzi
    •  Etap II – odpowiedź ustna na 3 wylosowane pytania przed Komisją Konkursową

Do udziału w Konkursie uprawnieni są Studenci Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, realizujący w roku akademickim 2023/24 przedmiot: „Postępowanie Karne” lub ,,Dynamika postępowania karnego” w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Konkurs odbędzie się w dniu 30 kwietnia br. o godz. 15.15 w sali 217.

Regulamin Konkursu (kliknij TUTAJ)
    Zapisy do dnia 28 kwietnia 2024 r.

Więcej informacji:

Serdecznie zapraszamy.