• 10 KW. 19

Konkurs: Rola Senatu w ustroju RP – w stronę przyszłości

Informujemy o konkursie pt. „Rola Senatu w ustroju RP – w stronę przyszłości” organizowanym przez Kancelarię Senatu RP. Jego laureaci wezmą udział w panelu studencko-doktoranckim odbywającym się w gmachu Senatu RP podczas konferencji naukowej.

Dla polskiego parlamentaryzmu wyjątkowym wydarzeniem będzie trzydziesta rocznica wyborów czerwcowych 1989 roku, a to przede wszystkim ze względu na zbiegającą się w czasie rocznicę restytucji Senatu Rzeczpospolitej Polskiej. W związku z tą doniosłą rocznicą, Kancelaria Senatu ogłasza konkurs, którego celem jest wyłonienie uczestników panelu studencko-doktoranckiego, który zostanie przeprowadzony podczas konferencji naukowej „Rola Senatu w ustroju RP – w stronę przyszłości”, w dniu 30 maja 2019 r. w budynku Senatu RP (ul. Wiejska 6/8, Warszawa).

Nagrodą dla laureatów konkursu jest uczestniczenie w konferencji, wygłoszenie referatu, a także jego publikacja w wydawnictwie pokonferencyjnym.

W konkursie uczestniczyć mogą studenci, absolwenci i doktoranci prawa lub politologii.

Warunkiem udziału jest nadesłanie do 30 kwietnia 2019 r. na adres e-mail: gms@senat.gov.pl zgłoszenia oraz referatu na jeden z tematów określonych w  Regulaminie konkursu.

Regulamin: https://www.senat.gov.pl/konkurs-na-udzial-w-panelu-studencko-doktoranckim-/regulamin-konkursu-/

KLAUZULA INFORMACYJNA RODO – KONKURS